Tři hodiny v kontaktu se Zemí vně i v nás.

Proč ženská praxe? Ne nutně proto, že by byla pouze pro ženy. Narážíme tu na názvosloví, kde v češtině zavedený mužský a ženský princip přináší určité limity. Tyto aspekty v sobě máme každý, v různém sobě vlastním poměru, ať je naše tělo inkarnované v jakékoliv formě a tvaru.

Se svou mužskou stránkou se ale v současném světě všichni setkáváme trochu automaticky, obvykle snáz. I převládající prezentace jógové praxe mnohem víc odráží brahmánskou praxi a techniky po staletí využívané primárně muži.

Co je ženská praxe? Jakou může mít podobu? Jak odráží to, kde se zrovna já nacházím?

O tom bude sobotní prožitkový workshop. Konat se bude na skalách nad Berounkou, pár set metrů z Berouna směr Srbsko. S sebou vám stačí pohodlný oděv a podložka.


Čeká nás práce s dechem, tělem i myslí. Lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti, cílem není konkrétní forma ale vlastní prožitek i provedení každé z nás.

Místo si prosím rezervujte na jsem@magdalenaanna.cz nebo zprávou na telefonu 777 10 18 17.

Příspěvek na vyrovnání energií za workshop je na vás, doporučená výše je 450 korun. Pokud se ale nacházíte v situaci, kde si příspěvek nemůžete dovolit, berte ode mě workshop jako dar.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..