Srdečně zvu na odpolední workshop pro všechny, které volá ženská praxe a forma pohybu i dechu…

 Jóga, jak ji povětšinou na západě poznáváme, vychází z učení předávaných po dlouhý čas muži, sloužící opět zejména mužům, navíc původně žijícím ve specifických podmínkách indického subkontinentu. Praxe to bývají silné a podpůrné, ne na všech místech našich životů jsou ale nejvhodnější…

 Na tomto workshopu se seznámíme s teoretickými i energetickými základy feminní praxe. Na vlastní kůži budeme prohlubovat dovednost schopnost reflexe dějů na úrovni těla, emocí i mysli i různých cyklů a fází, které se v našich životech odrážejí (kolo roku i života, luny, plodnost ženy…)

 Čeká nás také úvod k čakrové energetice a tattvám (elementům Země, Vody, Ohně, Vzduchu a Éteru), jejich prozkoumání uvnitř sebe i vně.

 V případě příznivé předpovědi se workshop bude konat na skalách nad Berounkou, v nabité přírodě českého krasu. Pro případ nepřízně je nedaleko připravená i zastřešená varianta. Předpokládaný konec je okolo 19 hodiny.⚡️

Odměna za odpolední seminář je
• 600 kč dotovaná cena pro aktuálně znevýhodněné • 900 standardní cena pro účastníka • 1200 kč sponzorská cena, pro ty co chtějí a mohou podpořit mou práci.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..