V termínu 23. až 25. října Vás srdečně zvu na jógový víkend s čchi-kungem a bubnováním.

Bude to skutečně jedinečné setkání, kdy během tří dnů okusíte přístup tří různých lektorek, různé metody (na)ladění se na sebe. Čekají nás čtyři lekce čakra jógy, ranní čchi-kung, seminář o jógové energetice a čakrách, meditace, večerní bubnování, relaxace v sauně, společné sdílení i chvíle o samotě. Veganskou plnou penzi pro nás připraví skvělá Lilková královna. Hostit nás bude nově vybudovaný prostor Dvora Svatá Máří.

Víkend je určený pro všechny ženy, které chtějí pobýt samy se sebou, zároveň však v kruhu podobně laděných a s podporou zkušených lektorek. Není nutná jakákoliv předchozí zkušenost s jógou, čchi-kungem ani bubnováním, rády všk přivítáme i pokročilé praktikující. O veganskou plnou penzi se postará skvělá Lilková královna www.lilkovakralovna.cz.

Cena: 4 800 Kč, při uhrazení plné částky do 15. září 4 300 Kč.

Pro přihlášení prosím kontaktujte Lenku, nejlépe na mailu info@lenia-yoga.cz případně na telefonu 730 173 900 . Následně vám zašleme podklady k platbě a zdravotní dotazník. Platba je nevratná, náhrada za jiného účastníka je možná.

Víkendem Vás provedou:

Lenka Klatovská, Lenia Yoga
Józe se věnuji již přes deset let. Fascinuje mě svou rozlehlostí a hloubkou. Tím, že mě překvapuje v podstatě denně:-). Od fyzické praxe po jemnou práci při editaci. Stále je se co učit. Jsem vášnivou čtenářkou knih s jógovou tématikou a baví mě, zkoušet vše v praxi, kterou pak předkládám i svým studentům.

Magdaléna Anna: Do morku srdce
Magdaléna je průvodkyně do morku srdce. Celý život se věnuje ponorům do hlubin duše i těla, nalézání souvislostí mezi hmotným a nehmotným a propojováním hloubky s lehkostí a hravostí do celistvé existence. Kromě čakra jógy využívá i dalších holistických technik práce s tělem, marma terapii, rituální práci a systemické konstelace. Podporu nachází v živlech, síle zvuku a rostlin.

Romana Konrádová, Jdu na jógu
Tajemství lidského těla se všemi jeho vrstvami mě nepřestává fascinovat. Čakra jóga je mojí velkou učitelkou, tanec celoživotní vášní, která mne provází od dětství. Čchi-kung, tradiční čínské uměni, mne zajímá od vysokoškolských dob studia sinologie.
Jóga, čchi-kung a tanec jsou mými průvodci na cestě k celistvosti, pokoře a vědomému prožívání života. Těší mě, když mám příležitosti předávat tuto zkušenost dál.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..