každé úterý od 18:30 na devadesát minut.

Společná praxe nás jemným způsobem provede jednotlivými vrstvami našeho těla i mysli v časech, kde se právě nacházíme.

Nabídneme sami sobě různé druhy pohybu, různé úhly pohledu, prozkoumáme různé vrstvy vlastního bytí. Samotnou ásanovou praxi doplníme o pránajámu (různé dechové techniky) a lekci pokaždé završíme závěrečnou relaxací, která nám umožňuje spočinout v tom, co nám praxe přinesla, a tuto zkušenost integrovat.

Čakra jóga® je netradiční směr vycházející z tantrické energetiky a filosofie, obohacený o transpersonální paradigma. Jóga je tak v mém pojetí cestou sebezkušenosti a sebepoznání v celé komplexnosti naší existence, jak na rovině těla a jeho pohybu, tak i na rovině mysli a vědomí. Tady a teď.

Počet míst je prostorem omezený, a tak je vhodné napsat, když plánujete dorazit (třeba na tel 777101817). V úterý před lekcí mám ale individuální setkání s klienty, a tak obvykle nemohu odpovědět dřív než v šest. Zkrátka Vyražte, a jen v případě změny (třeba výjimečně pro nemoc) se vám ozvu já.

Odměna za lekci je 300 korun. Na lekce je možné zakoupit permanentku na osm lekcí za cenu 250/ lekce a mít tak místo rezervované. Rezervace je možné zrušit do 6 hodin před začátkem lekce.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..