V tradici berounských jógových úplňkových setkání, ta další jsou naplánovaná na 15. dubna, 15. května a 13. června 2022. V kruhu otevřeném pro všechny na cestě do morku srdce… Pro všechny kruhu otevřené, pro ty, kteří hledají podporu v praxi, na své cestě, kdekoli se nacházejí.

🌕 V komorní skupině i prostoru nás čeká společná meditace, praxe pohybu, dechu, manter, práce se záměrem a sdílení.

🌕 V čase Úplňku čakra jógovou praxí vyladíme své tělo, srdce i mysl. Fyzická praxe čakra jógy je dostupná všem, předchozí zkušenost s jógou není třeba. Zkušeným jógujícím poslouží k pro prohloubení vlastní vnitřní praxe. Zvědomíme si své místě v kole roku, vlastním životě i to, kam nás to volá, kam bychom si ve svém životě i praxi přáli směřovat…

Setkání uzavřeme ceremonií rapé, jihoamerické medicíny z bylin, popela a tabáku. Přijetí medicíny je dobrovolné a je možné se kruhu účastnit i pokud si s rapé pracovat nepřejete, nemůžete a nebo si tím zatím nejste jistí.

Prosím vězte, že setkání není náhradou individuální terapie a není myšleno jako léčebné pro akutní potíže, fyzické ani psychické. Pokud váháte, jestli je pro vás vhodné, prosím napište mi o své situaci předem.Prostor bude otevřený od půl šesté, doražte prosím tak, abychom v šest mohli začít.

🌕 Co s sebou?

• Příjemný oděv který vám umožní svobodný pohyb a budete se v něm cítit dobře
• podložku na cvičení, pokud nebudete chtít zapůjčit mou (jejich počet je ale omezený, prosím, napište si o ni spolu s rezervací)
• pokud se vám bude chtít, přineste dary či pohoštění na oltář a společný stůl
• můžete si vzít i své amulety či jiné silové předměty✨Doporučená odměna na vyrovnání energií je 555 korun ✨

Závěr setkání bude mezi 9 a 10 hodinou.

Medicína rapé není vhodná pro čas těhotenství či kojení, případně při nesnášenlivosti tabákových výrobků.Těším se na společně tvořené🙏

V kruhu, kde není třeba cokoli říkat, stačí jen být, se sebou, svým tělem, s prostorem i ostatními bytostmi.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..