Každé místo na světě má svoji energii a s tou se jako s jakoukoliv jinou dá velmi dobře pracovat. Je fuk, jestli jde o lán země, nový dům nebo o ložnici v panelákovém bytě, nejsou to pouhé kusy materiálního světa. Za každým místem na Zemi, za každým domem, koutem lesa ale i náměstím jsou bytosti, nezřídka mnohem starší a větší než je každý z nás. Mají svou historii, své zkušenosti a stejně tak jako každý z nás chtějí být šťastní. A je dobré na ně myslet. Je to dobré pro nás…

Lidi obvykle nejvíc trápí, když ta setkání s bytostmi místa neplynou. Najednou se doma nemohou vyspat, koupě domu neprobíhá , jak by měla, či se stavba nedaří a neustále se hromadí zádrhely, jen zdánlivě z venčí.

Mnoho klientů se na mě obrací právě i kvůli nesnázím z realitní oblasti. Stačil přitom často jen se trochu uvolnit, něco zprůchodnit a podepisují se smlouvy či rozdávají potřebná razítka.

Při konzultacích na tato témata však vždy kromě témat onoho místa narážíme i na ta, která se do obchodů promítají z vnitřního světa účastníků, z jejich přesvědčení, pochyb nebo neujasněných záměrů. Každou zdánlivě neřešitelnou situaci je ale možné nahlédnout a společně s klientem rozplést. Propojuji, uvolňuji a vnáším do prostoru otázky, které potřebují být zodpovězeny.

Pokud se obchody nedaří či stavba neplyne a nebo se Vám doma nežije klidně a harmonicky, napište. Společně rozklíčujeme , kudy na to.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..