Skrz své tělo poznávám své srdce. Skrz své tělo pečuji o svou duši.

Pozvánka na rituální oslavu slunovratu s jógou a konstelacemi

Tématem vinoucím se celým retreatem bude balanc, ve všech aspektech našeho života: pulsace nádechu a výdechu, aktivity a relaxace, rovnováha mezi pravou a levou stranou, nohou, hemisférou… K větší rovnováze nás provede celostní vyživující praxe.

Skrz pohyb, dech i rituální praxi uvnitř i v přírodě harmonizujeme své tělo i mysl. Vrcholící síla Slunce podpoří jasnost našeho vidění, naslouchání i záměru, praxe podpoří v načerpání sil pro časy stmívání, v doslovné i symbolické rovině.

Po čtyři dny nás čekají praxe s živly a rituály, čakra jóga a konstelace, podle počasí v sále i v přírodě. Retreat vyvrcholí v sobotu večer Oslavou Slunovratu, s dědečkem ohněm a medicínou kakaa. V neděli nás bude čekat integrující čakra jógová praxe , závěrečný kruh a po obědě se budete moci rozjet do svých domovů. Podrobnější program předchozích dnů bude brzy upřesněn.

Domovem nám po čas retreatu bude nedávno vybudovaný Dvůr Svatá Máří, unikátní místo uprostřed šumavské přírody, které v Čechách nemá obdoby. Ubytováni budeme v krásných pokojích o třech až pěti lůžkách, s vlastní koupelnou a kuchyňkou.

Velkým darem je celodenně přístupný venkovní bazén a biotop, stejnem jako zvířecí obyvatelé dvora. Za poplatek ubytovateli je možnost sauny nebo soukromého pokoje.

Pobyt je vhodný pro muže, ženy i páry.

V ceně retreatu je ubytování, hojná vegetariánská plná penze, pronájem sálu i lektorné.

Místo je rezervované po vyplnění přihlášky a zaslání rezervačního poplatku ve výši lektorného (3900 kč, resp 2650 kč uhrazení do 1. února) na účet číslo 1140901032/3030. Rezervace je nevratná, je ale možné ji převést na náhradníka.

Ubytování a spol jsou v ceně 4050 kč a hradí se na místě po příjezdu. V případě zrušení účasti v čase kratším než 7 dní před začátkem retreatu je třeba uhradit storno poplatek ve výši 2900. Je možná i účast bez ubytování, pro konkrétní podmínky mne prosím kontaktuje (stan/obytný vůz/ubytovaní jinde..)

Retreat je možné věnovat i jako dárek. V tom případě se hradí celá částka, mailem pak obdržíte dárkový poukaz.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..