Celodenní konstelační workshop proběhne v sobotu 23. dubna v Praze v Kroftové 14 od půl desáté.

Otevřený je všem, kteří chtějí na svá témata získat nový náhled, poodstoupit ze svých pozic, i pro ty, které metoda zatím pouze láká a bez zakázky chtějí zjistit, o čem konstelace jsou a co jim mohou přinést do života.

Scházet se budeme od 9 hodin, tak abychom v půl desáté mohli společně začít.

Workshop je otevřený všem, kteří chtějí na svá témata získat nový náhled, poodstoupit ze svých pozic, i pro ty, které metoda zatím pouze láká a bez zakázky chtějí zjistit, o čem konstelace jsou a co jim mohou přinést do života.

Systemické konstelace jsou metoda nahlížení na naše systémy, rodinné, pracovní či globální, z vnější perspektivy. Obvykle se odehrávají ve formě semináře ve skupině, kdy si můžeme do „svých” rolí vybírat ostatní účastníky, zároveň tak můžeme stát jako představitelé v konstelacích ostatním.

Workshop je otevřený pro všechny zakázky, ať už na téma rodiny, vztahů, povolání, osobního růstu nebo globální či archetypální témata. Pokud váháte, jestli je vaše zakázka pro konstelace vhodná, můžeme ji společně přes mail probrat.

Odměna za celodenní workshop je 1700 korun, své místo máte rezervované po zaplacení zálohy ve výši 1000 korun na číslo účtu 1140901032/3030 (do poznámky prosím uveďte konstelace Praha a svůj telefon). V cenně je lektorné, pronájem prostor a drobné občerstvení. Okolo jedné bude devadesátiminutová pauza na oběd, na který se můžete vydat do mnohých podniků v okolí studia.

Storno z libovolného důvodu je možné dva týdny před konáním akce.

Pozvánka na dubnové konstelace v Praze.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..