🐉 víkend pro tělo i duši 🐉

Jak se skrz tělo, vědomý pohyb a dech vyladit, zrelaxovat či ošetřit v jakémkoli čase? Jak vést mysl směrem ke svému záměru? Jak v praxi reflektovat fázi dne, měsíce či roku? Jak budovat a pečovat o svůj vztah se Zemí i svými kořeny?

To vše si na vlastní kůži vyzkoušíš na tomto víkendu, v kruhu podobně laděných žen.Hostit nás bude roubenka, vyladěné místo s duší, zrekonstruovaným zázemím a s nádherným hliněným chrámem pro praxi v kruhu.

Tyto tři dny mohou posloužit zkušeným k prohloubení vlastní praxe, stejně jako jógou nepolíbeným, které zajímá, jak skrz pohyb a dech prohloubit svůj kontakt se sebou samou, a tak i s bližními i celým světem.Protože tak jako všechny vztahy, i ten k nám samým vyžaduje pozornost, péči a naslouchání…

V komorním kruhu pěti účastnic Tě čeká intenzivní praxe vycházejících z klasické tantry, čakra jógy®, meditace a bodyworku. Provázet nás budou také vůně i zvuk, mnoha forem a tvarů.Odměna za víkend ve velmi komorním kruhu, včetně ubytování a veganské bezlepkové plné penze je 6500 korun.

Váháš, jestli je to pravé pro tebe? Napiš mi své otázky, a nebo doraž na některou z pražských nebo berounských lekcí, na ochutnávku mé práce…

Místo máš rezervované po uhrazení zálohy 4000 korun na účet číslo 1140901032/3030. Do poznámky prosím uveď „Víska” a svůj telefon. Uzavírka přihlášek 20. července.

Při zrušení rezervace více než 20 dnů předem prosím o úhradu administrativního poplatku ve výši 1000 korun (zbytek zálohy se navrací). V kratším čase rezervační záloha propadá, nicméně je možné za sebe poslat náhradníka.

Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..