Proč ženská praxe? Ne nutně proto, že by byla pouze pro ženy. Narážíme tu na názvosloví, kde v češtině zavedený mužský a ženský princip přináší určité limity. Tyto aspekty v sobě máme každý, v různém sobě vlastním poměru, ať je naše tělo inkarnované v jakékoliv formě a tvaru.

Se svou mužskou stránkou se ale v současném světě všichni setkáváme trochu automaticky, obvykle snáz. I převládající prezentace jógové praxe mnohem víc odráží brahmánskou praxi a techniky po staletí využívané primárně muži.

Co je ženská praxe? Jakou může mít podobu? Jak odráží to, kde se zrovna já nacházím? O tom bude víkendový workshop Cesta Ženy

Jak se hýbeme a dýcháme má zásadní vliv na to, jak se cítíme, jak prožíváme, kolik máme energie…I přesto, že je jóga aktuálně považovaná spíše za ženskou disciplínu, většina praxe, se kterou se můžeme setkat, je hlavně jangové povahy…

Prožitkový workshop Cesta Ženy nás jemně provede tělem i všemi jeho úrovněmi, za pomoci ženské formy praxe, vycházející z jógy, tantry i rituální praxe pod vedením dvou zkušených lektorek, Lenky Klatovské a Magdalény Anny.

V ceně víkendu je přes deset hodin společné praxe, ubytování v podpůrném prostoru Fabriky Cvikov ve sdílených pokojích, veganské obědy a večeře a možnost individuální konzultace či masáže za zvýhodněných podmínek. Snídat budeme ze společného stolu. Při přihlášení i platbě do konce srpna je cena workshopu 4600, později 5800 kč. Místo si rezervujte na jsem@magdalenaanna.cz.

Samozřejmě rozumíme možným obavám s plánováním v tomto čase. V případě, se kterým v žádném případě nepočítáme, ale pro váš klid ho zmiňujeme, kdy se událost nebude moci konat, všem obratem vracíme celou platbu. Pokud by na vás dolehla nařízená karanténa, případně jste onemocněly a nemohly se účastnit ze zdravotních důvodů, platí pro vás totéž.

Pokud byste si však účast jednoduše rozmyslely, můžete za sebe poslat náhradníka bez dalších nákladů, případně vám v čase do 10 dnů před začátkem víkendu vrátíme polovinu zaplacené částky. Při zrušení účasti 10 dní před začátkem a méně vám vrátíme čtvrtinu zaplacené částky. Samotné nás toto omezení mrzí a lidsky změny, které život přináší, chápeme. Omezená komorní kapacita a její náročné naplnění v krátkém čase předem nás k této podmínce po zkušenostech jasně vedou.

Věřte, že i nám se v tomto čase podobné události neplánují úplně snadno. A podpory všech ranně přihlášených si vážíme i o to více.

Těšíme se na viděnou,
Lenka a Magdaléna

Pozvánka na Jógový víkend cesta ženy 16. až 18. září
Categories: Magdaléna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..